Календар харчування у Великий піст 2021 меню

Великий піст 2021 меню на кожен день.

Якщо вже ви цікавитесь меню на кожен день у Великий піст 2021 року, значить, ви свідомо йдете на цей крок, і головне, що треба пам’ятати, що постувати – це не тільки відмовитись від їжї та напоїв. Постувати – це означає свідомо відмовитись й від веселощів та посиденьок, від вживання алкоголю та інших речей, які нам подобаються.

Дуже важливо під час посту не вихвалятися тим, що ви постуєте, менше часу проводити у соцмережах та пабліках, а намагатися якомога більше часу проводити у молитві та намаганні очиститись. Адже піст – це не дієта і не подвиг. Піст – це самоусвідомлення та очищення.

Отже, якщо ви все ще бажаєте постувати у 2021 році, я підготувала для вас, як уже декілька років поспіль, зручний та зрозумілий календар харчування у Великий піст 2021 меню на кожен день.

velikij-pist-2021-kalendar-harchuvannya-po-dnyah

Основні правила харчування у Великий піст.

Найсуворішими тижнями у період Великого посту 2021 року є перший та останній тижні. Окрім того, що на період посту заборонені всі продукти тваринного походження, а це від яєць та м’яса до молока та вершкового масла, у перший та четвертий день першого тижня заборонено все, окрім води, у другий день вже можно воду та чорний пісний хліб і тільки в середу можна додати до їжї сирі овочі чи фрукти.

Але, оскільки організму людини все ж потрібні білки, їх треба оов’язково вживати. І “добирати” їх можна легко задопомогою бобів, грбів та горіхів, особливо арахісу. Серед тижня заборонена їжа с олією, а на вихідні та свята можна трохи додавати олії та ковток-другий червоного, але натурального вина.

Є й так звані “рибні дні” – це 7 квітня – Благовіщення Пресвятої Богородиці та 25 квітня – Вербна Неділя, коли можна трохи риби, та Лазарева субота – 24 квітня, коли можна трохи рибної ікри. Але важливо: все це можна потроху й тільки у ці дні.

Загалом, постувати досить нелегко, особливо якщо ви це робите вперше, а особливо якщо маєте проблеми зі здоров’ям. А тому, добре подумайте перш ніж починати. Й пам’ятайте головне: неможна попостувати раз на рік й вважати себе віруючою людиною. Можна й зовсім не постувати, але вчиняти як справжній вірянин.

Чи можна займатись сексом у Великий піст?

Це питання бентежить частіше чоловіків, але відповідь на нього частіше шукають жінки. Так от, відповідь я вже давала у минулорічній статті Чи можна займатися сексом під час Великого посту? де навіть приводила посилання на думки та поради з цього приводу представників церкви та медицини. Так, можна, але тільки подружжю й тільки за взаємної згоди. Отже, залишилось лише побажати вам сил, натхнення, взаєморозуміння та міцного здоров’я.

Залишити відповідь

Войти с помощью: