Стан єдиного казначейського рахунку з 2014 по 2020 роки

Отже, в останні дні багато хто викладає у різних варіаціях показники фінансового стану України, і таке враження, що люди частіше за все, беруть ці цифри «зі стелі». Оскільки події в нашій державі 2013-2014 років привчили мене, перш ніж лайкати та репостити чужі вісновки та дані, добре все перевіряти самій, я виділила кілька хвилин й провела власний аналіз на тему: «який був стан єдиного казначейського рахунку України у 2014-2020 роках». Джерелами для цього стали сайт Мінфіну України та сторінка у Вікіпедії, присвячена прем’єрам.

Таблиця показників стану ЄКР в залежності від часу вступу на посаду прем'єра та дати звільнення з посади.

стан ЄКР 2014-2020
Показники стану єдиного казначейського рахунку в Україні 2014-2020 років

Ще одна корисна звичка, яка з’явилася в мене після Революції Гідності й тих подій, що їй передували — це не поспішати рообити висновки, особливо в тих галузях, де я ще «ламер» чи «нуб». Отже, висновків про стан ЭКР ви тут і не побачите, але, я сподіваюсь, побачите, що тут показники дуже відрізняються від тих, які кожного дня десятками репостят у фейсбуці. Не буду тут надавати посилання на недостовірні джерела, лише прошу: ніколи не поспішайте довіряти чужій думці та давати оцінку чужим й тим паче, неперевіреним даним.

Нащо воно мені треба - знати стан ЄКР?

По своїй суті — я — людина з підвищеним почуттям справедливості та правди. Дуже не подобається мені, коли мною маніпулюють та нав’язують мені чужу та ще й необ’єктивну думку. Саме тому я привчила себе до критичного мислення й раджу вам виховати в собі цю чудову звичку: перевіряти й аналізувати.

На цьому по питанню: стан єдиного казначейського рахунку України від 27 лютого 2014 до 01 лютого 2020 поки все. Але.. Мені так сподобалось збирати показники… Мабуть буду це робити з регулярною періодичністю. 

Далі буде…

Добавить комментарий

Войти с помощью: