Легче, проще, полезнее, целесообразнее, выгоднее, одним словом — «лучше».

Великий піст 2020. Що можна їсти. Календар харчування по днях.

Великий піст 2020 починається за сім тижнів до Пасхи. Оскільки Пасха (Воскресіння Христове) у 2020 році припадає на 19 квітня, початок Великого посту, відповідно, 2 березня. Отже, маю для вас календар харчування по днях на весь період Великого посту.

великий пост 2020 питание по дням

Але треба розуміти й пам’ятати, що піст, або говіння, це відмова не тільки від їжі тваринного походження, а насамперед — це каяття, духовне очищення та час роздумів й молитов. Якщо ваш піст не супроводжується відмовою від шкідливих звичок, якщо ви не відвідуєте храм, не молитесь та не відмовляєтесь від злослів’я, алкогольних напоїв, усіляких веселощів та продовжуєте звичайне життя, лише слідкуючи за харчуванням — то ваш піст — це звичайнісінька дієта, і до справжнього посту не має жодного відношення.

Отже. Якщо ви вирішили поститися не заради схуднення 🙂 далі будуть ще декілька порад, як держати піст, що можна їсти та як правильно підготуватися до Великого посту, щоб витримати його с початку й до кінця.

Читать далее Великий піст 2020. Що можна їсти. Календар харчування по днях.

Як змусити цвісти орхідею. Как заставить цвести орхидею.

На питання: «як змусити цвісти орхідею» — я не могла знайти відповіді майже 5 років. Що тільки не робила… А мої красуні фаленопсиси квітли лише місяць після придбання, а потім вперто стояли голими, а іноді, навідь квітконоси відсихали. Причому, листя нарощували, кореневу систему нарощували, а квітконоси, ну ніяк. І от, нарешті, я знайшла ідеальне сполучення засобів, які допомогли моїм дівчаткам — орхідеям фаленопсисам не тільки прокинутися на наявних квітконосах, а викинути по 1-2 нових сильних квітконосів. Що це за засоби? Все просто! Це — часникова вода та добриво для орхідеї «Успіх».

средства для цветения орхидеи

Якщо хочете, аби й ваші «сплячі красуні» прокинулися, читайте далі й я розповім свій покроковий рецепт пробудження цвітоносів у орхідей.

Читать далее Як змусити цвісти орхідею. Как заставить цвести орхидею.

Як перейти на українську мову?

Переходь на українську. Прапор. Тризуб.

Як перейти на українську мову — покрокова інструкція.

Перше, що треба зробити, аби потроху перейти на спілкування українською мовою, це якомога щільніше оточити себе українськими речами: слухати українську музику, читати українські книжки, дивитися українське кіно, новини та ін. Насправді, живучи в Україні, ми свідомо або несвідомо вже оточені українською мовою. Ми ходимо у кінотеатри, де фільми озвучені українською, ми кожен вечір дивимося новини, які йдуть українською, слухаючи музичні канали, ми постійно чуємо українські пісні і, хочемо ми чи ні, усвідомлюємо чи підсвідомо, ми всі давно вже знаємо мову. Адже ж не питаємо ми кожну хвилину у Google, як перекладається те чи інше слово. Ми вже його знаємо і розуміємо. Залишилося лише трохи — розширити словниковий запас та почати писати та говорити українською.

Отже, у цій статті я поділюся своїм власним досвідом, як я вирішила перейти на українську мову і що з того виходить.
Ви зі мною? Тоді, вперед!

Читать далее Як перейти на українську мову?

Рождественский пост 2019 — 2020. Календарь питания.

Близится Рождественский пост, а толкового календаря питания по дням на время Рождественского поста я найти не смогла. А потому решила создать свой простой и удобный календарь питания по дням на Рождественский пост 2019-2020 годов.
Надеюсь, Вам он также будет понятен и удобен.
Рождественский пост 2019 календарь питания

Наверное, для тех, кто ищет подобные календари питания на время поста, не нужно снова и снова рассказывать, что такое пост, как его держать и для чего это нужно. Поэтому сегодня я этого делать и не стану.

Единственное, о чем я мечтаю последние несколько лет, это о том, что наше правительство, наконец, сможет принять волевое решение и проголосовать закон, по которому Украина уже в следующем году сможет праздновать Рождество вместе со всей Европой!

А вы как считаете?
Це було б добре? Якби Рiздво в Україні відзначалося 24 грудня?

Как проращивать домашнюю рассаду. Самоопыляющиеся помидоры, огурцы и перец.

как проращивать домашнюю рассаду

Как проращивать комнатные овощи?

Без лишних слов скажу, проращивать домашнюю рассаду достаточно просто, главное, делать это на растущей луне и с удовольствием! Проращивание рассады — первый и самый важный этап в получении хорошего урожая. Есть много вариантов проращивания семян помидоров, огурцов и перца добавлением различных стимуляторов:

Читать далее Как проращивать домашнюю рассаду. Самоопыляющиеся помидоры, огурцы и перец.